S cílem usnadnit uživatelům používat náš web využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies. Více informací

Rychlý kontakt

Petr ONDERKA
K Odře 20/12,
700 30 Ostrava - Jih
tel: +420 739 278 695
napište nám

Novinky

arr37.1.2018 Nový vzhled webu www.gabiony-hodinovymanzel.cz...

Petr ONDERKA

K Odře 20/12
700 30 Ostrava - Výškovice
Mob.: +420 739 278 695

PETR ONDERKA - GABIONY OSTRAVA, HODINOVÝ MANŽEL OSTRAVA

Hodinový manžel Ostrava

Hodinový manžel Ostrava nabízí služby týkající se montáže, oprav, údržby a další pomoc ve Vaší domácnosti, zahradě či chalupě.

Hodinový manžel Vám dokáže pomoci prakticky s čímkoliv a to od výměny kapajícího kohoutku, montáže nábytku, plovoucích podlah, drobné dozdívky, malování, opravy protékající toalety až po sekání trávníku, natírání plotu – tedy pomůžeme se vším, co je v běžné domácnosti a na zahradě potřeba.

 

Gabiony Ostrava a okolí

Gabiony: specializujeme se také na výstavbu gabionů, a to zejména gabionových plotů.

Co to je Gabion? Je to síto ve tvaru klece, do kterého se vkládá kámen různé velikosti a barvy. Síto je materiál s protikorozní ochranou (ZnAl) o průměru 4mm a velikosti oka 10x10cm, 5x10cm nebo 5x5cm (novinka) s životností 30 let. Dokážeme poradit ve volbě barvy a velikosti kamene.

Gabiony můžeme také využít jako opěrné zdi, zpevnění půdy ve svahu. Lze je použít jako okrasný plot, jenž zároveň slouží jako protihluková stěna v rušném prostředí. Gabionové stěny se využívají i ke zpevnění koryta řek a potoků.

 

NAŠIM CÍLEM JE KVALITNĚ ODVEDENÁ PRÁCE A SPOKOJENOST NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ !